+380676761224

Якщо Ви вже обслуговуєте спеціальну, сільськогосподарську чи автомобільну техніку, або ж бажаєте опанувати новий напрямок бізнесу, пропонуємо Вам долучитись до нашої мережі та відкрити власний сервісний центр на умовах франчайзингу.

Якщо Ви продаєте запчастини для спец. с/г чи авто техніки, бажаєте розширити поле діяльності без вкладання значного капіталу ми пропонуємо Вам співпрацю у статусі авторизованого пункту продажу мережі «Гідравлік Сервіс».

Співпраця на умовах франчайзингу передбачає відкриття сервісного центру «Гідравлік Сервіс» з метою виготовлення рукавів високого тиску (РВТ) та продажу комплектуючих згідно з асортиментом мережі.

Умови співпраці:

Ми надаємо детальну інформацію з усіх аспектів ведення бізнесу, фахово підготовуємо Ваш персонал. Постачаємо на найкращих умовах високоякісне сучасне обладнання та забезпечуємо безперебійними поставками усього асортименту товарів за ексклюзивними мережевими цінами. Надаємо право користування ТМ «Гідравлік Сервіс». Забезпечуємо рекламною підтримкою на нашому сайті. Партнеру з франчайзингу скеровуються замовлення, отримані з регіону його діяльності через сайт мережі «Гідравлік Сервіс». В мережі діють програми фінансової та технічної підтримки.

Вимоги до партнера з франчайзингу (Франчайзі):

Бажання розвивати бізнес

Досвід у сфері поставок запчастин або обслуговування автомобільної, с/г, спецтехніки

Виконання стандартних вимог мережі: фаховість персоналу, висока якість та швидкість робіт, підтримання рекомендованого асортименту

Наявність приміщення для облаштування сервісного центру (Приміщення повинно знаходитись у промисловому районі обласного чи районного центру України, мати фасад, що виходить на вулицю та облаштований під’їзд, площа приміщення 60-100 м2, наявність електромережі та комунікацій)

Наявність оргтехніки, телефону та доступу до мережі Інтернет

Бажання та можливість інвестувати у перспективний бізнес.

З питань співпраці звертайтесь до менеджера мережі.

Співпраця у статусі авторизованого пункту продажу передбачає відкриття пункту приймання та обробки замовлень на виготовлення рукавів високого тиску (РВТ) та поставки інших товарів згідно з асортиментом мережі «Гідравлік Сервіс»:

Ми надамо Вам фахову підготовку та постійну підтримку з отримання та обробки замовлень клієнтів

Забезпечимо термінове виконання отриманого Вами замовлення та його доставку

Ви отримаєте агентську винагороду, що вже закладено у вартість прийнятого Вами замовлення.

Вимоги до авторизованого представника:

Бажання розвивати бізнес

Технічна підготовка

Досвід роботи у сфері поставок запчастин до автомобільної, с/г чи спецтехніки

Розташування точки продажу в приміщеннях, де торгують запчастинами до автомобільної, с/г чи спецтехніки чи неподалік їх.

Наявність оргтехніки, телефону та доступу до мережі Інтернет

Наявність мінімального переліку меблів для облаштування пункту прийому замовлень

З питань співпраці звертайтесь до за контактним номером: (067) 676-12-24